Zapraszamy na czwartkowe spotkanie!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Książki.

Tematem naszego spotkania będzie książka „Kos, kos, jeżyna” – poruszająca opowieść o samotności, niezależności i odwadze w przełamywaniu społecznych oczekiwań. To historia kobiety, która próbuje odnaleźć własną drogę i zmierzyć się z tym, co naprawdę daje jej poczucie wolności.

To doskonała okazja, aby wspólnie porozmawiać o lekturze, wymienić się wrażeniami i spędzić czas w gronie książkoholików!

Do zobaczenia!